Wszystko zaczęło się

Od szwajcarskiej idei

Marka Laurastar została założona przez ludzi, którzy kochali piękne tkaniny. Ich pasja doprowadziła do stworzenia niepowtarzalnego świata, który łączy piękno materiałów z szwajcarską technologią. Wszystko to po to by podkreślić Twój niepowtarzalny styl i doskonały wygląd Twoich ubrań.

Przez ponad
35 lat

Piękno & perfekcja

Piękne ubrania i zaawansowana technologia szybko stały się mottem Laurastar. Naczelną ideą było wprowadzenie na rynek doskonałej jakości sprzętów dostępnych dla każdego. Założyciel marki podjął współpracę z włoskim inżynierem, dla którego piękno i perfekcja były ideami przewodnimi. Razem stworzyli urządzenia wykorzystujące technologię, która do tej pory była dostępna wyłącznie dla profesjonalistów, a teraz może korzystać z niej każdy w swoim domu. Pierwszą innowacją Laurastar była aktywna deska z systemem nadmuchu i zasysania połączona z generatorem pary. Dzięki takiemu rozwiązaniu Laurastar gwarantuje niezrównane rezultaty prasowania oraz niespotykaną łatwość użycia w warunkach domowych.

Pierwszą innowacją Laurastar była aktywna deska z systemem nadmuchu i zasysania połączona z generatorem pary. Dzięki takiemu rozwiązaniu Laurastar gwarantuje niezrównane rezultaty prasowania oraz niespotykaną łatwość użycia w warunkach domowych.

Dziś Laurastar ma już ponad 35 lat

Obecnie Laurastar stała się marką globalną, nasze produkty są eksportowane do ponad czterdziestu państw, dzięki czemu nasza firma jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnych systemów do prasowania do użytku domowego.

Innowacyjne
technologie
specjalnie dla Ciebie

Laurastar nieustannie rewolucjonizuje domowe prasowanie wprowadzając coraz to nowe rozwiązania ułatwiające proces wygładzania i dbania o tkaniny. Szwajcarscy inżynierowie wprowadzają do domowego użytku profesjonalne technologie, które zapewnią doskonałą ochronę Twoich ulubionych ubrań, odzyskując ich wspaniały wygląd i dawny blask. Profesjonalna stopa żelazka 3D, pulsacyjna para oraz aktywna deska to funkcje, które zaskoczą Cię efektami i łatwością prasownia.

Głównym celem, dla którego Laurastar tworzy systemy do prasowania jest zapewnienie Ci profesjonalnych rezultatów prasowania w zaciszu Twojego domu. Aby to zrobić, systemy zostały wyposażone w szereg unikalnych funkcji, takich jak aktywna deska z systemem nadmuchu i zasysania, zintegrowany generator pary oraz profesjonalna stopa żelazka.

Pulsacyjna para

Aktywna stopa żelazka 3D

Profesjonalna stopa żelazka

Szwajcarska wiedza
i doświadczenie

Wysoka doskonałość

Laurastar jest dumna i zobowiązana do odzwierciedlania wartości, z jakich znane są szwajcarskie produkty. Szwajcarska jakość i precyzja to znaki i cechy firmowe marki, które zapewniają jej najwyższe uznanie na całym świecie. Profesjonalne żelazko, aktywna stopa 3D i ultra-delikatna para to unikalne rozwiązania, które z pewnością pomogą Ci poczuć różnicę w domowym prasowaniu.

Ponieważ Laurastar podziela takie same wartości jak Ty - jej szwajcarscy inżynierowie pracują niestrudzenie, by zawsze przewidzieć trendy jutra. Wszystkie cechy naszych produktów - kształty, kolory i ergonomia - są zaprojektowane w myśl piękna i prostoty.

Laurastar Magic,
więcej niż milion sprzedanych produktów

1,000,000

Szwajcarska innowacja, Laurastar Magic był pierwszym systemem do prasowania do użytku domowego, który posiadał deskę z funkcją nadmuchu i zasysania by lepiej zapobiec niechcianym zagnieceniom i chronić tkaniny.

Od 1996 roku, kiedy została zaprezentowana, ta szwajcarska technologia, stała się prawdziwą rewolucją dla wszystkich, którzy kochają atrakcyjnie wyglądające ubrania i chcą, zatrzymać ich piękno na dłużej.

Laurastar Magic, został sprzedany na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. Ten system do prasowania przeszedł wiele zmian i ulepszeń, dziś jego bezpośrednim spadkobiercą jest seria modeli Laurastar GO.

Nagrody Laurastar

za niepowtarzalny design oraz innowacje

Laurastar zawsze projektuje swoje produkty w oparciu o ducha innowacji oraz doskonałej ergonomii. Te dwa aspekty mają swoje odzwierciedlenie również w przyznanych nagrodach konsumenckich. Od 35 lat Laurastar dostarcza Klientom najwyższej jakości sprzęt do prasowania na świecie, tak by zaspokoić zarówno potrzebę piękna jak i przyjemności użytkowania.

Marka Laurastar jest laureatem wielu prestiżowych nagród na całym świecie. Doceniany przez konsumentów niespotykany design oraz szwajcarska jakość i technologia zaowocowały szeregiem prestiżowych wyróżnień, takich jak: Red Dot Design Award, Product Design Award, Red Dot Product Design Award, Good Design Award Chicago Athenaeum, Foire de Paris' Grand Prize for Design oraz Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie roku 2014.

Szwajcarskie innowacje

Marka została również nagrodzona wieloma wyróżnieniami innowacji. W 1990 roku Laurastar otrzymała Oscara Innowacji za systemu do prasowania Premium. W 2001 roku zdobyła srebrny medal na Concours Lépine dla systemu do prasowania Magic, a w 2012 roku otrzymała nagrodę "Technology" Innovation Award dla modelu Laurastar S7a.