Wszystko zaczęło się

Od szwajcarskiej idei

Marka Laurastar została założona przez ludzi, którzy kochali piękne tkaniny. Ich pasja doprowadziła do stworzenia niepowtarzalnego świata, który łączy piękno materiałów ze szwajcarską technologią. Wszystko to po to, by podkreślić Twój niepowtarzalny styl i doskonały wygląd Twoich ubrań.

Przez ponad
35 lat

Piękno & perfekcja

Piękne ubrania i zaawansowana technologia szybko stały się mottem Laurastar. Naczelną ideą było wprowadzenie na rynek doskonałej jakości sprzętów dostępnych dla każdego. Założyciel marki podjął współpracę z włoskim inżynierem, dla którego piękno i perfekcja były ideami przewodnimi. Razem stworzyli urządzenia wykorzystujące technologię, która do tej pory była dostępna wyłącznie dla profesjonalistów, a teraz może korzystać z niej każdy w swoim domu. Pierwszą innowacją Laurastar była aktywna deska z systemem nadmuchu i zasysania połączona z generatorem pary. Dzięki takiemu rozwiązaniu Laurastar gwarantuje niezrównane rezultaty prasowania oraz niespotykaną łatwość użycia w warunkach domowych.

Dziś Laurastar ma już ponad 35 lat

Obecnie Laurastar stała się marką globalną, nasze produkty są eksportowane do ponad czterdziestu państw, dzięki czemu nasza firma jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnych systemów do prasowania do użytku domowego.

Innowacyjne
technologie
specjalnie dla Ciebie

Laurastar nieustannie rewolucjonizuje domowe prasowanie wprowadzając coraz to nowe rozwiązania ułatwiające proces wygładzania i dbania o tkaniny. Szwajcarscy inżynierowie wprowadzają do domowego użytku profesjonalne technologie, które zapewnią doskonałą ochronę Twoich ulubionych ubrań, odzyskując ich wspaniały wygląd i dawny blask. Profesjonalna stopa żelazka 3D, pulsacyjna para oraz aktywna deska to funkcje, które zaskoczą Cię efektami i łatwością prasownia.

Głównym celem, dla którego Laurastar tworzy systemy do prasowania, jest zapewnienie Ci profesjonalnych rezultatów prasowania w zaciszu Twojego domu. Aby to zrobić, systemy zostały wyposażone w szereg unikalnych funkcji, takich jak aktywna deska z systemem nadmuchu i zasysania, zintegrowany generator pary oraz profesjonalna stopa żelazka.

Generatory pary i systemy do prasowania Laurastar z Atestem PZH

Generatory pary Lift i Lift Plus oraz systemy do prasowania S i Smart posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny przy Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego. Tym samym niezależna instytucja potwierdza, że urządzenia Laurastar przeznaczone są nie tylko do prasowania, ale również do odświeżania i oczyszczania ubrań parą. Zarówno generatory pary, jak i systemy do prasowania skutecznie eliminują 99,999% bakterii i roztoczy oraz neutralizują nieprzyjemne zapachy i dogłębnie odświeżają prasowany materiał. Wszystko to za sprawą suchej, ultradelikatnej i higienicznej pary (ang. DMS – Dry Microfine Steam), która w 100% przenika przez materiał pozostawiając go suchym, odświeżonym i oczyszczonym.

Pulsacyjna para

Aktywna stopa żelazka 3D

Profesjonalna stopa żelazka

Szwajcarska wiedza
i doświadczenie

Szczyt elegancji

Laurastar z dumą prezentuje wartości, z jakich znane są szwajcarskie produkty. Szwajcarska jakość i precyzja to znaki i cechy firmowe marki, które zapewniają jej najwyższe uznanie na całym świecie. Profesjonalne żelazko, aktywna stopa 3D i ultra-delikatna para to unikalne rozwiązania, które z pewnością pomogą Ci poczuć różnicę w domowym prasowaniu.

Ponieważ Laurastar podziela takie same wartości jak Ty - jej szwajcarscy inżynierowie pracują niestrudzenie, by zawsze przewidzieć trendy jutra. Wszystkie cechy naszych produktów - kształty, kolory i ergonomia - są zaprojektowane w myśl piękna i prostoty.

Laurastar Magic,
więcej niż milion sprzedanych produktów

1,000,000

Szwajcarska innowacja, Laurastar Magic był pierwszym systemem do prasowania do użytku domowego, który posiadał deskę z funkcją nadmuchu i zasysania, by lepiej zapobiec niechcianym zagnieceniom i chronić tkaniny.

Od 1996 roku, kiedy została zaprezentowana, ta szwajcarska technologia stała się prawdziwą rewolucją dla wszystkich, którzy kochają atrakcyjnie wyglądające ubrania i chcą zatrzymać ich piękno na dłużej.

Laurastar Magic został sprzedany na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. Ten system do prasowania przeszedł wiele zmian i ulepszeń, dziś jego bezpośrednim spadkobiercą jest seria modeli Laurastar GO.

Nagrody Laurastar

za niepowtarzalny design oraz innowacje

Laurastar zawsze projektuje swoje produkty w oparciu o ducha innowacji oraz doskonałej ergonomii. Te dwa aspekty mają swoje odzwierciedlenie również w przyznanych nagrodach konsumenckich. Od 35 lat Laurastar dostarcza Klientom najwyższej na świecie jakości sprzęt do prasowania tak, by zaspokoić zarówno potrzebę piękna, jak i przyjemności użytkowania.

Marka Laurastar jest laureatem wielu prestiżowych nagród na całym świecie. Doceniany przez konsumentów niespotykany design oraz szwajcarska jakość i technologia zaowocowały szeregiem prestiżowych wyróżnień, takich jak: Red Dot Design Award, Product Design Award, Red Dot Product Design Award, Good Design Award Chicago Athenaeum, Foire de Paris' Grand Prize for Design oraz Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie roku 2014.

Szwajcarskie innowacje

Marka została również nagrodzona wieloma wyróżnieniami innowacji. W 1990 roku Laurastar otrzymała Oscara Innowacji za system do prasowania Premium. W 2001 roku zdobyła srebrny medal na Concours Lépine dla systemu do prasowania Magic, a w 2012 roku otrzymała nagrodę "Technology" Innovation Award dla modelu Laurastar S7a.