LAURASTAR DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Aby zachować piękny wygląd ubrania na dłużej i utrzymać Twój system Laurastar w znakomitej kondycji należy odpowiednio o niego zadbać.

Szczegóły i porady o tym, jak dbać o urządzenia Laurastar, znajdują się w dołączonej do sprzętu instrukcji obsługi. Jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji. Wykwalifikowani technicy przygotowani są tak, aby poradzić sobie z każdym problemem technicznym i pomóc Ci w przypadku potrzeby przeglądu, konserwacji lub naprawy urządzenia. Dzięki unikalnej specjalistycznej wiedzy zapewnią najlepszą opiekę nad Twoim sprzętem.

 

Pielęgnacja i konserwacja

 

Aby zapewnić długowieczność urządzenia Laurastar, należy pamiętać o regularnej konserwacji i właściwej eksploatacji. Oto kilka rad od naszych ekspertów.

 

Po pierwsze, należy wiedzieć, że systemy do prasowania i generatory pary Laurastar są przeznaczone do pracy wyłącznie z wodą z kranu. Aby utrzymać je w dobrym stanie, nigdy nie należy dodawać wody zawierającej produkty chemiczne oraz wody pobranej z suszarki, wody z filtrów solankowych, gdyż może to mieć negatywny wpływ na ich działanie. Wysoce zalecane jest używanie granulatu Laurastar, który uchroni Twój sprzęt przed zakamienianiem i pozwoli utrzymać go w czystości i znakomitej kondycji, bez obaw o twardość wody. Granulat lub wkłady filtrujące (w przypadku generatorów Lift) powinny być wymieniane regularnie, zawsze gdy zmienią swój kolor na piaskowo brunatny.

Podczas pierwszego korzystania z nowego urządzenia generator powinien zostać wypłukany. Proces ten należy wykonywać regularnie, co miesiąc lub po każdych 10 godzinach prasowania. Aby to zrobić, urządzenie musi być schłodzone oraz odłączone do prądu.
Uwaga: Podczas płukania generatora nigdy nie używaj odkamieniaczy lub innych produktów chemicznych! Sprzęt Laurastar należy przepłukiwać wyłącznie czystą wodą!

 

 

 


Naprawy Laurastar

 

Laurastar oferuje wsparcie serwisowe produktów przez 10 lat od zakończenia produkcji danego modelu. Usługa serwisowa w okresie gwarancji jest bezpłatna. Po okresie gwarancyjnym obsługa jest odpłatna. Wszelkich napraw również można dokonać w naszym autoryzowanym serwisie. Po wykonanej naprawie udzielamy rocznej gwarancji na wszystkie wymienione podzespoły.

 

 

Porady odnośnie prasowania

Aby pomóc Ci w pełni korzystać z naszych produktów, Laurastar opracowała kilka przydatnych wskazówek odnośnie prasowania.