pxlfb

ULTRADELIKATNA SUCHA PARA LAURASTAR ZABIJA WIRUSY I BAKTERIE

ULTRADELIKATNA SUCHA PARA DMS ZABIJA KORONAWIRUSA

Laurastar zleciła specjalistyczne badania w niezależnym laboratorium, które potwierdziły, że Ultradelikatna Sucha Para DMS (en. Dry Microfine Steam) zabija 99.9% wirusów z traktowanej nią powierzchni, w tym koronawirusy. Aby się ich pozbyć, kontakt stopy żelazka z prasowanym materiałem nie jest konieczny. Powyższe wyniki to istotna informacja dla wszystkich tych, którzy szukają naturalnego sposobu dezynfekcji, bez konieczności stosowania środków chemicznych.
Homepage article right image
laurastar

PRANIE W NISKICH TEMPERATURACH
NIE ELIMINUJE DROBNOUSTROJÓW.
PARA LAURASTAR TAK!

Zarazków czy innych drobnoustrojów można pozbyć się wystawiając tkaniny na długotrwały kontakt z temperaturą powyżej 60°C. Pranie w niskich temperaturach niestety ich nie eliminuje. Krótki cykl w temperaturze 30°C pozwala na pozbycie się tylko 10% drobnoustrojów. Pozostałe mogą okazać się źródłem różnego rodzaju chorób czy alergii. Temperatura Ultradelikatnej Suchej Pary Laurastar (DMS) przekracza 100°C, co pozwala na wyeliminowanie 99,9% wirusów, bakterii i roztoczy. A to wszystko w zaledwie kilka sekund. Działanie higienizujące i dezynfekujące pary Laurastar potwierdzają badania niezależnych laboratoriów prowadzonych w latach 2017-2020.

WSZYSTKIE URZĄDZENIA LAURASTAR SĄ WYPOSAŻONE W TECHNOLOGIĘ DMS

Lamarque Article 1

PŁASZCZE I NAKRYCIA WIERZCHNIE PIERZEMY STOSUNKOWO RZADKO, A TO WŁAŚNIE ONE MOGĄ BYĆ ŹRÓDŁEM ZAKAŻENIA

Jak przypomina Światowa Organizacja Zdrowia, wirusy i bakterie mogą być przenoszone również we włóknach tkanin. Traktowanie tkanin Ultradelikatną Suchą Parą Laurastar to sposób na skuteczną dezynfekcję materiału, który wystawiony jest na ciągły kontakt z drobnoustrojami z zewnątrz, w szczególności podczas korzystania z transportu miejskiego czy przebywania w dużych skupiskach ludzkich.

PRANIE W NISKICH TEMPERATURACH UMOŻLIWIA PRZENOSZENIE CHORÓB – PAMIĘTAJ O DEZYNFEKCJI

Dziecięce ubranka, ściereczki kuchenne czy ręczniki to siedliska różnego rodzaju bakterii i drobnoustrojów. Pranie w niskich temperaturach umożliwia przenoszenie się mikrobów z włókien jednego materiału na drugi. Dlatego tak ważne jest, aby ubrania dzieci i niemowląt prać oddzielnie. W istocie, badania wykazały, że nawet w 25% ściereczek kuchennych (użytych co najmniej 3 razy) można było zaobserwować bakterie Escherichia coli, które powodują ostre zapalenie żołądka oraz jelit. Dezynfekcja prania Ultradelikatną Suchą Parą DMS jest naturalnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się przy oczyszczaniu materiałów mających bezpośredni kontakt ze skórą.
Homepage article right image
Lamarque Article 1

ALERGIE ODDECHOWE STAJĄ SIĘ POWAŻNYM PROBLEMEM WSPÓŁCZESNEGO ŚWIATA

W ostatnich latach częstotliwość występowania alergii oddechowych znacznie wzrosła. Badania epidemiologiczne przeprowadzone między innymi w Szwajcarii (Sapaldia, Scarpol), Europie (ECRHS), jak i w pozostałych częściach świata (ISAAC) zgodnie potwierdzają, że częstotliwość infekcji alergicznych (zapalenie błony śluzowej nosa i spojówek, astma, egzema) zwiększyła się niemal trzykrotnie przez ostatnie 30 lat. Ultradelikatna Sucha Para Laurastar pozwala na wyeliminowanie do 100% roztoczy z prasowanej tkaniny, a to przecież one w głównej mierze odpowiadają za rozwój alergii.

UNIKALNA TECHNOLOGIA

Urządzenia marki Laurastar udostępniają profesjonalne technologie użytkownikom domowym.
Video1

NASZA PARA JEST HIGIENICZNA

Video1

SKUTECZNOŚĆ SPRAWDZONA NAUKOWO

Nie sposób pozbyć się wirusów, bakterii i alergenów piorąc w niskich temperaturach. Na szczęście Laurastar przychodzi na ratunek. Badania prowadzone w dwóch niezależnych laboratoriach dowiodły skuteczność i działanie higienizujące pary Laurastar. Dzięki jej wysokiej temperaturze, umiejętności dogłębnej penetracji materiału i niezrównanej mocy, Ultradelikatna Sucha Para DMS skutecznie i na długo dezynfekuje i oczyszcza ubrania i materiały, którymi otaczamy się na co dzień.
Video1
Lamarque Article 1

DLACZEGO DROBNOUSTROJE NIE SĄ ODPORNE NA TEMPERATURĘ PARY LAURASTAR?

Mikroorganizmy i drobnoustrole (bakterie, wirusy, roztocza i grzyby) składają się z białek, które spełniają wiele kluczowych funkcji niezbędnych do ich bytowania. Temperatura Ultradelikatnej Suchej Pary Laurastar powoduje deformacje (zwyrodnienia) białek, przez co te nie mogą dłużej spełniać swoich funkcji i utrzymywać „przy życiu” drobnoustrojów.

Temperatura oraz czas niezbędny do unieczynnienia drobnoustroju może się różnić, ponieważ każdy organizm ma własny próg odporności na działanie ciepła. Im wyższa temperatura, tym mniej czasu potrzebnego do unieczynnienia drobnoustroju.
IDŹ DO SKLEPU