Systemy do prasowania

Profesjonalne systemy do prasowania Laurastar to synonim doskonałych efektów bez wysiłku. Innowacyjna deska do prasowania z wbudowanym wentylatorem, zintegrowany generator pary oraz nowoczesne żelazko o ergonomicznym kształcie sprawią, że prasowanie stanie się dziecinnie proste, a efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Generatory pary

Stacje parowe Laurastar to przede wszystkim niesamowite efekty prasowania idące w parze z nowoczesnym i minimalistycznym designem. Kompaktowe rozmiary generatora połączone z nowoczesną technologią oraz szwajcarską jakością sprawiają, że prasowanie w pionie i poziomie będzie łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek.

Akcesoria

Akcesoria do generatorów pary i systemów do prasowania Laurastar to wszystko, czego potrzebujesz, aby twoje urządzenie działało sprawnie i bez zarzutów. Tutaj kupisz wymienne filtry antywapienne,  nakładki ochronne na żelazko, deski do prasowania, pokrowce oraz wiele innych produktów, dzięki którym poczujesz się jak prawdziwy profesjonalista w zaciszu swojego domu.