Systemy do prasowania

Profesjonalne systemy do prasowania Laurastar to synonim doskonałych efektów bez wysiłku. Innowacyjna deska do prasowania z wbudowanym wentylatorem, zintegrowany generator pary oraz nowoczesne żelazko o ergonomicznym kształcie sprawią, że prasowanie stanie się dziecinnie proste, a efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Deski do prasowania

Deski do prasowania Laurastar to wygoda prasowania i nowoczesny design w jednym. Lekkie i poręczne, doskonale sprawdzą się przy prasowaniu nowoczesnymi generatorami pary, jak i tradycyjnymi żelazkami. Ich ergonomiczna powierzchnia zapewni łatwość prasowania, a szeroka gama wzorów pokrowców trafi w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Generatory pary

Stacje parowe Laurastar to przede wszystkim niesamowite efekty prasowania idące w parze z nowoczesnym i minimalistycznym designem. Kompaktowe rozmiary generatora połączone z nowoczesną technologią oraz szwajcarską jakością sprawiają, że prasowanie w pionie i poziomie będzie łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek.

Akcesoria

Akcesoria do generatorów pary i systemów do prasowania Laurastar to wszystko, czego potrzebujesz, aby twoje urządzenie działało sprawnie i bez zarzutów. Tutaj kupisz wymienne filtry antywapienne, nakładki ochronne na żelazko, deski do prasowania, pokrowce oraz wiele innych produktów, dzięki którym poczujesz się jak prawdziwy profesjonalista w zaciszu swojego domu.

Parownice

Laurastar Iggi to higienizujące parownice, które zdezynfekują twoje ubrania i przedmioty codziennego użytku. Ultradelikatna sucha para DMS wyeliminuje 99,9% wirusów i bakterii obecnych na powierzchniach, które nas otaczają: z ubrań, pluszowych misiów, zabawek, maseczek, kasków, klamek, poduszek, okularów, kluczy, itp. A co poza tym? Parownica Laurastar Iggi potrafi rozprostować i odświeżyć zagniecione ubrania, nawet te najbardziej delikatne, które wymagają największej troski.

Outlet

Odkryj świat profesjonalnych systemów do prasowania w najlepszej cenie! Sprawdź naszą ofertę outletową! Znajdziesz tu sprzęt pochodzący z końcówek kolekcji, wyprzedaży, likwidacji sklepów, poekspozycyjny i zawsze z gwarancją.