UPIĘKSZ I OCZYŚĆ SWOJE UBRANIA

ULTRADELIKATNA SUCHA PARA DMS

Podgrzewana do 160°C, znacznie powyżej temperatury wrzenia i wyrzucana z prędkością do 129 km/h, zapewnia doskonałe rezultaty prasowania. Dzięki niej w szybki i prosty sposób pozbędziesz się wszelkich zagnieceń. To również doskonały sposób na wolną od chemikaliów, naturalną dezynfekcję.

Sprawdź moc Ultradelikatnej Suchej Pary!INNOWACYJNA I NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

CZYM JEST ULTRADELIKATNA SUCHA PARA?

Misją Laurastar od prawie 40 lat jest udostępnianie użytkownikom technologii, która wcześniej była przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów. Ultradelikatna Sucha Para DMS oferuje najwyższej klasy, wysokowydajną technologię w trzech krokach. Poznaj je wszystkie!

NARODZINY ULTRADELIKATNEJ SUCHEJ PARY
FAZA 1

NARODZINY ULTRADELIKATNEJ SUCHEJ PARY

Ultradelikatna Sucha Para DMS to coś więcej niż tylko woda zamieniona w parę, to para przegrzana! Laurastar opracowała system, który pozwala parze osiągnąć ponadprzeciętną temperaturę i wyjątkowe właściwości. Jak to możliwe? Podgrzewane w generatorze cząsteczki wody zamieniają się w parę i pozostają wzburzone, przez co wzrasta ciśnienie w samym bojlerze. W rezultacie, temperatura osiąga do 160°C, a para w postaci gazu gromadzi energię cieplną.
Przyczynia się to do powstania efektu destylacji, dzięki któremu na zewnątrz nie wydostają się zanieczyszczenia.
FAZA 2

ZAPROJEKTOWANY OBIEG PARY

Sucha para DMS wydostaje się z urządzeń Laurastar starannie zaprojektowaną ścieżką.
ZAPROJEKTOWANY OBIEG PARY
                image

Dzięki temu zachowuje swoją moc, prędkość i temperaturę na wysokim poziomie. W systemach do prasowania i generatorach Lift, para podgrzewana jest podwójnie – pierwszy raz w samym generatorze i drugi raz w żelazku, bezpośrednio przed wyrzutem. Prasowanie, dezynfekcja i steamowanie będą proste w swojej perfekcji.

Lamarque Article 1
FAZA 3

MOC ULTRADELIKATNEJ SUCHEJ PARY

Cząsteczki wody przekształcone w gaz zostają równomiernie rozprowadzane w tkaninach i włóknach – to właśnie sekret Ultradelikatnej Suchej Pary!

Dokładna penetracja wszelkiego rodzaju materiałów pozwala na eliminację 99,99% wirusów, bakterii i roztoczy, co stanowi zdrową i wolną od chemikaliów dezynfekcję. Sucha para DMS nie zawiera żadnych cząsteczek wody w stanie ciekłym – ubrania pozostaną suche i nie skurczą się.
PROSTA OBIETNICA

WYDAJNOŚĆ, PIELĘGNACJA I HIGIENA

Dzięki ekskluzywnej technologii Laurastar, Ultradelikatna Sucha Para posiada właściwości zapewniające niezrównane rezultaty w prasowaniu ubrań i dezynfekcji. Obietnice suchej pary Laurastar są proste: wysoka wydajność, pielęgnacja tkanin i 100% higieny. To naturalna technologia, która pomoże Ci uniknąć produktów chemicznych. Zadbaj o swój codzienny komfort!

DEZYNFEKCJA
Według testów przeprowadzonych przez niezależne laboratoria naukowe z normą ISO 17025, Laurastar DMS jest jedyną parą, która eliminuje 100% roztoczy, pluskiew, wszy, moli i gnid oraz do 99,999% bakterii, wirusów i grzybów (Candida albicans). Jest równie skuteczna w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów i alergenów zwierzęcych.

DEZYNFEKCJA

WYDAJNOŚĆ
Mocna, szybka i wydajna sucha para Laurastar gwarantuje doskonałe rezultaty w o połowę krótszym czasie. Technologia DMS jest kluczem do bezwysiłkowego prasowania i higienizacji domu.

WYDAJNOŚĆ

DBAŁOŚĆ
Naturalna sucha para Laurastar DMS pomoże Ci zadbać o wszystkie materiały. Dzięki niej oczyścisz i upiększysz tkaniny, nie uszkadzając ich. Przywrócisz ubraniom ich dawną świeżość bez użycia środków chemicznych.

DBAŁOŚĆULTRADELIKATNA SUCHA PARA LAURASTAR

ZADBAJ O SWÓJ CODZIENNY KOMFORT

Oczyszczanie i dezynfekcja tkanin oraz przedmiotów może być wyzwaniem! Niestety, nie wszystko, co chcesz odkazić, nadaje się do pralki. Co więcej, pranie w temperaturze 30-60°C nie eliminuje bakterii i drobnoustrojów. Alternatywą mogą być środki chemiczne, ale są one szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Zrezygnuj z ich stosowania i skorzystaj z naturalnej metody, jaką jest Ultradelikatna Sucha Para!Video1
LAURASTAR DMS

ZADBAJ O ZDROWIE

Ekskluzywna, sucha para Laurastar to naturalne rozwiązanie chroniące zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Dezynfekcja parą zmniejsza ryzyko infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych. Zapewnia szybką, skuteczną i wolną od chemikaliów sterylizację. Dokładnie dezynfekuje wszystkie tkaniny i powierzchnie, w każdym zakamarku. Działanie przeciwko wszystkim drobnoustrojom: bakteriom, wirusom i grzybom zostało przez certyfikowane laboratoria.
ZADBAJ O ZDROWIELAURASTAR DMS
LAURASTAR DMS

ZAPOBIEGA ALERGIOM

Twój dom powinien być zdrowy i wolny od alergenów, które są obecne w kurzu osadzającym się na meblach, przedmiotach, czy w materacach. To szczególnie istotne w przypadku osób z problemami układu oddechowego, alergików, astmatyków, czy osób wrażliwych na mikroorganizmy. Dezynfekcja i odkażanie za pomocą suchej pary Laurastar pomaga zapobiegać alergiom, eliminując 100% roztoczy i ponad 97,7% alergenów zwierzęcych. To naturalne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich.
LAURASTAR DMS

ZAPOBIEGA INWAZJOM SZKODNIKÓW

Wychodzimy z założenia, że lepiej jest zapobiegać, niż leczyć skutki. Właśnie dlatego polecamy Ultradelikatną Suchą Parę jako niezbędny środek higieny zapobiegawczej. Niszczy 100% szkodliwych szkodników, takich jak pluskwy (ich jaja i dorosłe osobniki), roztocza, wszy i gnidy. Sucha para DMS to również doskonałe rozwiązanie na usunięcie ich z walizek i toreb (po powrocie z wakacji) oraz materacy, poduszek czy dywanów. To wszystko bez użycia chemikaliów!
ZAPOBIEGA INWAZJOM SZKODNIKÓWLAURASTAR DMS

ZADBA O PIĘKNO TKANIN

Pierwotnie stworzona dla projektantów mody technologia, pozwoli Ci zadbać o wszelkie tkaniny, ubrania i powierzchnie. Ultradelikatna Sucha Para dogłębnie oczyszcza i dezynfekuje traktowane nią materiały, dzięki czemu zadbasz o pierwotne piękno ubrań. Z wykorzystaniem pary i ciepła podkreślisz ich elegancję i styl.

PERFEKCYJNE REZULTATY
PERFEKCYJNE REZULTATY

W O POŁOWĘ KRÓTSZYM CZASIE

Zaprojektowane przez szwajcarskich inżynierów technologie pozwolą Ci osiągnąć nieskazitelne i długotrwałe rezultaty przy minimalnym wysiłku. Para o wysokiej temperaturze odkaża i wzmacnia włókna w o połowę krótszym czasie, niż w przypadku korzystania z tradycyjnych rozwiązań. Zadbaj o swój czas i komfort z Ultradelikatną Suchą Parą! Dla nas liczą się rezultaty.

ORYGINALNA INTEGRALNOŚĆ MATERIAŁÓW

CHRONIMY TWOJE TKANINY

Ultradelikatna Sucha Para pomaga dbać o ubrania i zachować ich oryginalne piękno. Zadbasz o swoje kreacje, również te, których nie można prać ani prasować, bez konieczności oddawania ich do pralni chemicznej. Powiedz stop agresywnym chemikaliom i postaw na zdrową i naturalną alternatywę w postaci suchej pary.

CHRONIMY TWOJE TKANINY
PARA TO ZRÓWNOWAŻONE ROZWIĄZANIE

MIEJ POZYTYWNY WPŁYW NA ŚRODOWISKO

Dezynfekcja i higienizacja parą pozwala zminimalizować negatywny wpływ na środowisko, poprzez drastyczne zmniejszenie użycia środków chemicznych. Co więcej, pomaga zredukować ilość cykli prania w pralce, wydłużając przy tym żywotność ubrań i tkanin.

Sucha para nadaje się do wszelkiego rodzaju materiałów, o ile są odporne na wodę i ciepło. To dokładna i naturalna dezynfekcja każdego zakamarku.

Video1
WSZYSTKIE PRODUKTY LAURASTAR WYKORZYSTUJĄ ULTADELIKATNĄ SUCHĄ PARĘ

SPRAWDŹ PRODUKTY LAURASTAR