PREZENTACJA PAROWNIC HIGIENIZUJĄCYCH LAURASTAR

Parownice higienizujące Laurastar to skuteczne i szybkie urządzenia umożlwiające całkowicie naturalną dezynfekcję Twojego domu. Dezynfekuj różnego rodzaju powierzchnie, sterylizuj artykuły dziecięce i osobiste oraz odświeżaj swojego ubrania! Dzięki generowanej suchej parze zapobiegniesz infekcjom bakteryjnym, wirusowym i grzybiczym oraz zredukujesz alergeny. To wolne od chemikaliów rozwiązanie dzięki któremu zadbasz o zdrowe otoczenie dla siebie i swoich najbliższych.

Parownice do ubrań Laurastar
Parownice do ubrań Laurastar

Chcesz aby Twój dom był zdrowy i chronił Ciebie oraz Twoich najbliższych? Postaw na parownice higienizujące Laurastar które zapewnią długotrwałe i naturalne rozwiązanie, optymalne również dla alergików, osób wrażliwych i starszych.

Ultradelikatna Sucha Para (DMS) rozpędza się do 104 km/h oraz osiąga temperaturę ponad 150°C, jej działanie zostałe potwierdzone przez niezależne laboratoria z certyfikatem ISO 17025. Pożegnasz się z mikroorganizmami które zanieczyszają Twoje codziennie życie.

Zadbaj o swój codzienny komfort!

Steamer do ubrańLaurastar Iggi

ZNAJDŹ ODPOWIEDNIĄ PAROWNICĘ DLA SIEBIE!

JAK UŻYWAĆ PAROWNICY HIGIENIZUJĄCEJ IZZI PLUS?

Dzięki suchej parze DMS w 3 sekundy zdezynfekujesz różnego rodzaju powierzchnie, przedmioty i tkaniny. Wydajna i ergonomiczna parownica eliminuje do 99,999% bakterii, wirusów i grzybów oraz 100% roztoczy, pluskiew, moli, wszy. Co więcej, pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów w wolny od chemikaliów sposób.


Parownica do ubrań Laurastar Izzi
Parownica jest skuteczna w zwalczaniu mikroorganizmów i szkodników w materacach, fotelach czy dziecięcych zabawkach. Skuteczność IZZI PLUS pozwala zmniejszyć ryzyko problematycznych alergii. To idealny sposób na oczyszczenie Twojego środowiska potwierdzona przez testy naukowe (prowadzone przez niezależne laboratoria ISO 17025).


Higienizująca parownica Laurastar Izzi

Potwierdzone działanie dla osób z alergiami:.

SPRAWDŹ IZZI

JAK UŻYWAĆ PAROWNCY HIGIENIZUJĄCEJ IGGI?

Laurastar IGGI to pierwsza wysokociśnieniowa, kompaktowa i przenośna parownica higienizująca. Dezynfekuje małe przedmioty codziennego użytku w mgnieniu oka, wykorzystując suchą parę. IGGI idealnie nada się na wyprawy, aby zadbać o komfort i higienę poza swoim domem. Dzięki parownicy odkazisz np. hotelowe poduszki czy klamki. Wykorzystywana Ultradelikatna Sucha Para eliminuje ponad 99,999% bakterii, wirusów i roztoczy oraz 100% roztoczy kurzu domowego.Parownica do ubrań Laurastar Laurastar
Korzystanie z IGGI zmniejsza ryzyko infekcji i alergii oraz chroni niemowlęta. Dyskretny i łatwy w transporcie, zabierzesz go wszędzie! Ponieważ sucha para DMS znacznie redukuje nieprzyjemne zapachy, IGGI może również odświeżać tkaniny bez konieczności ich prania. Dzięki IGGI możesz żyć w zdrowszym środowisku!


Parownica higienizująca do ubrań Iggi

SPRAWDŹ LAURASTAR IGGI

JAK WYBRAĆ PAROWNICĘ DLA SIEBIE?

Nie wiesz którą parownicę wybrać? Nie możesz się zdecydować pomiędzy IGGI, a IZZI PLUS? Oba produkty wykorzystują Ultradelikatną Suchą Parę która zapewnia długotrwałe i naturalne oczyszczanie materiałów.

Laurastar IGGI to komptaktowa parownica z małym zbiornikiem na wodę. Idealnie nadaje się do transportu. IGGI pomoże Ci zdezynfekować przedmioty codziennego użytku, takie jak ubrania, okulary, klamki etc. Zmniejszysz również ryzyko infekcji związanych z bakteriami, wirusami i grzybami.

SPRAWDŹ LAURASTAR IGGI
Parownica do ubrań Laurastar Iggi
Parownica do ubrań Laurastar

IZZI PLUS jest wyposażona w większy zbiornik na wodę oraz rączkę (z dedykowanymi nakładkami) umożliwiającą dezynfekcję poziomych powierzchni – możesz nią wygodnie manewrować np. na materacu. To najwygodniejsze rozwiązanie do dezynfekcji i higienizacji całego domu. Nie ma już miejsca na bakterie, wirusy i grzyby – wyeliminujesz je wszystkie!.

SPRAWDŹ IZZI
PORÓWNAJ PAROWNICE HIGIENIZUJĄCE LAURASTAR
OTWÓRZ PORÓWNANIE PAROWNIC LAURASTAR W PDF


JAKIE SĄ GŁÓWNE CECHY PAROWNIC LAURASTAR?

Nasze parownice korzystają z Ultradelikatnej Suchej Pary (DMS), która jest naturalną i zrównoważoną alternatywą dla produktów chemicznych. To „wizytówka” Laurastar i 40-letniego doświadczenia szwajcarskiej marki.

Dzięki nim zadbasz o swoje otoczenie eliminując niewidoczne i szkodliwe mikroorganizmy i substancje. Nie zapominaj jednak o regularnym wietrzeniu pomieszczeń!

Parownice zostały zaprojektowane z myślą o trwałości, nasze produkty na nowo odkrywają codzienną higienę!

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ PAROWNICY?

Kołdry, ręczniki, szczoteczki do zębów, powierzchnie łazienkowe, materace… te i inne powierzchnie oraz przedmioty dogłębnie oczyścisz, unikając przy tym ryzyka infekcji wywołanych przez bakterie i wirusy.

Prowadzisz firmę? Hotele, restauracje, a nawet przedszkola i sklepy korzystają z parownic higienizujących Laurastar. Gwarantują one komfort i higienę nie tylko dla gości, ale również pracowników.

Parownica higienizująca Laurastar
Parownica ręczna Laurastar

WIRUSY, BAKTERIE I ALERGENY... JAK PAROWNICE LAURASTAR CHRONIĄ UŻYTKOWNIKA?

Parownice higienizujące Laurastar eliminują do 99,999% bakterii, wirusów i grzybów oraz zabijają 100% roztoczy, pluskiew i wszy. Znacząco zmniejszają również liczbę alergenów kotów, które często znajdują się w ich sierści. Dlatego też czyszczenie domu za pomocą DMS drastycznie zmniejsza narażenie na drobnoustroje i alergeny. Ta praktyka higieniczna pozwala nam dbać o nasz układ odpornościowy, a tym samym zmniejszyć reakcje alergiczne, ryzyko rozwoju alergii i zarażenia się chorobami zakaźnymi.

NA JAKICH POWIERZCHNIACH MOŻNA STOSOWAĆ PAROWNICE HIGIENIZUJĄCE LAURASTAR?

Naturalna para Laurastar jest bezpieczna w użyciu na wszystkich powierzchniach, przedmiotach i tkaninach, o ile są one odporne na ciepło i wilgoć. Może być używana na tkaninach (bawełna, denim, aramid, podszewka itp.), nawet najbardziej delikatnych (wełna, jedwab, angora, wiskoza, alcantara, mikrofibra poliester/poliamid, satyna), na odzieży sportowej, ciemnych kolorach, a nawet materiałach takich jak drewno, metal, beton, niektóre tworzywa sztuczne, ceramika, kamień, płytki itp. o ile są odporne na ciepło i wilgoć.

Należy unikać stosowania na skórze, meblach lub podłogach polerowanych woskiem, aksamicie lub innych materiałach wrażliwych na wodę lub ciepło.

Parownica do dezynfekcji taciperki
Parownica do dezynfekcji suchą parą

DLACZEGO SUCHA PARA LAURASTAR JEST TAK WYDAJNA?

Ultradelikatna Sucha Para (DMS) Laurastar to para „przegrzana”. Osiąga temperaturę do 153°C i rozpędza się do 104 km/h, co sprawia że jest wyjątkowo skuteczna! Testy naukowe prowadzone przez niezależne laboratoria z certyfikatem ISO 17025 potwierdziły, że zabija ona do 99,999% bakterii, wirusów i grzybów, a także 100% roztoczy i innych szkodliwych owadów, takich jak pluskwy (jaja i dorosłe osobniki), mole odzieżowe, wszy i gnidy. Znacząco redukuje również nieprzyjemne zapachy i alergeny kotów, które często znajdują się w ich sierści. Dzięki swojemu naturalnemu składowi para ta jest również zrównoważoną alternatywą dla produktów chemicznych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NIE DLA PLANOWANEGO POSTARZANIA PRODUKTÓW

Laurastar zobowiązuje się do dbania o Ciebie i naszą planetę! Tworząc urządzenia o długiej żywotności, przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów. Dla nas to kwestia wzajemnego szacunku. Dlatego też nasze urządzenia są projektowane i tworzone z myślą o tym, by pozostać z Tobą przez całe pokolenie. Od samego początku nasi inżynierowie i projektanci starannie dobierają materiały i technologie. Solidne produkty składają się z komponentów które można rozebrać na części i naprawić w razie potrzeby. Laurastar zapewnia możliwość naprawy przez co najmniej 10 lat od daty zakończenia produkcji danego modelu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Parownice higienizujące Laurastar

KTÓRA PAROWNICA JEST ODPOWIEDNIA DLA CIEBIE?

ZNAJDŹ SKLEP STACJONARNY

Nie wiesz, który produkt Laurastar jest dla Ciebie odpowiedni? Wypróbuj nasze produkty w sklepie!