Masz pytania?
Nasi eksperci czekają na Twój kontakt,
skorzystaj z infolinii:
z telefonów stacjonarnych: 801 802 050*
z telefonów komórkowych: +48 58 770 94 45
*koszt połączenia jak za 1 impuls wg taryfy operatora
Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00
Systemy do prasowania i generatory pary Laurastar Germanier Systemy do prasowania i generatory pary Laurastar Germanier

Laurastar x Germanier

Laurastar podjęła współpracę ze szwajcarskim projektantem Kevinem Germanier. Oprócz pochodzenia, połączyła nas pasja do zrównoważonej mody, „haute couture” oraz troska o przyszłość planety.
Kooperacja opierająca się na wspólnych wartościach, zaowocowała wprowadzeniem limitowanej kolekcji Laurastar x Germanier.

Kevin Germanier

Kevin Germanier to młody projektant, który został ogłoszony najbardziej obiecującym twórcą naszego pokolenia przez Vogue France. Swoje wyjątkowe kreacje opiera na tkaninach i materiałach z „recyklingu”. Każda kolejna kolekcja jest ekstrawagancka i jeszcze bardziej odważna. Jego śmiałość w projektowaniu w połączeniu z etycznym podejściem, czyni go inspiracją dla świata mody.
Kévin Germanier

EKSKLUZYWNA KOLEKCJA

Limitowana edycja Laurastar x Germanier powstała poprzez połączenie najnowocześniejszych technologii oraz nieszablonowego podejścia do designu.
Urządzenia zostały starannie zaprojektowane w „atelier” z części pochodzących z recyklingu, nawiązując do wspólnych wartości Laurastar i Kevina Germanier.
Każdy egzemplarz z limitowanej serii Germanier jest numerowany.

LAURASTAR LIFT EDYCJA GERMANIER

Specjalna wersja generatora pary powstała na bazie najbardziej zaawansowanego modelu Laurastar Lift Xtra. Wyjątkowe, multichromowe odcienie urządzenia sprawią, że poczujesz się jak projektant mody dbający o swoje najcenniejsze kreacje! Dodatkowo, do każdego generatora dołączane jest „serce Germanier” – brelok w tej samej kolorystyce, powstały z upcyklingowanych kryształków Swarovskiego.
SPRAWDŹ PRODUKT
LAURASTAR LIFT EDYCJA GERMANIER
“Laurastar i ja mamy szwajcarskie korzenie i wspólne wartości: zamiłowanie do piękna, doskonałości, zrównoważonego rozwoju i znaczenia rodziny. Wspólna praca jest dla mnie oczywistym wyborem.” — Kevin Germanier

„KRYSZTAŁOWE” SERCE GERMANIER

Do stworzenia tego pięknego akcesorium, Kevin Germanier czerpał inspirację z pamięcią do pierwszych produktów Laurastar używanych przez jego matkę w szwajcarskim Valais. Piękny brelok składa się z upcyklingowanych kryształków Swarovskiego. Jest dostępny wyłącznie przy zakupie limitowanego urządzenia z edycji Laurastar x Germanier.
Germanier Heart Jewel
Pokrowiec na deskę do prasowania Germanier

POKROWIEC EDYCJA GERMANIER

Ręcznie szyty we włoskiej pracowni pokrowiec, został zaprojektowany z myślą o organicznym ruchu. To prawdziwe dzieło sztuki, które odmieni Twoją deskę do prasowania. Postaw na wyrazistość i ekspresję!

SPRAWDŹ POKROWIEC

KAŻDY DETAL MA ZNACZENIE

Numerowana edycja współtworzona przez Laurastar i Germanier to przede wszystkim bezkompromisowość i oddanie hołdu szwajcarskiemu rzemiosłu. Wielochromowe powłoki są malowane w warsztacie specjalizującym się w luksusowych samochodach, a komponenty (w 90% pochodzące z recyklingu) są składane ręcznie. To dotyczy również „krzystałowego” breloku w kształcie serca, dołączanego do zestawu.