By chronić ciebie i twoich bliskich

Naturalna higiena każdego dnia

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu i innowacyjności, Laurastar może poszczycić się wyjątkową, Ultradelikatną Suchą Parą (DMS – Dry Microfine Steam). Testy laboratoryjne wykazały jej wyjątkową zdolność do pielęgnacji i naturalnej dezynfekcji tkanin. Dzięki temu doświadczeniu, Laurastar dąży do osiągnięcia pozycji światowego lidera w dziedzinie codziennej higieny.
Lamarque Article 1
Wszystko kręci się wokół higieny

Innowacyjność

Misją firmy Lab-l jest dostarczanie innowacyjnych, niezawodnych i skutecznych rozwiązań dla rosnącej listy problemów, z którymi musimy się mierzyć w dziedzinie higieny i zdrowia. Prawdziwe laboratorium pomysłów, Lab-L bada problemy, znajduje naukowo uzasadnione rozwiązania i działa z zachowaniem przejrzystości oraz obiektywizmu.
Nie tylko słowa, lecz fakty

Demonstrowanie

Lab-L bazuje na medycznej i naukowej wiedzy swoich członków. Platforma etycznie i rygorystycznie przeprowadza badania oraz dostarcza obiektywnych i przejrzystych dowodów na skuteczność i bezpieczeństwo zalecanych rozwiązań. Lab-L dąży do tego, by być wiarygodnym źródłem informacji dla wszystkich, którzy mają pytania dotyczące higieny.
Homepage article right image
Lamarque Article 1
Nauka codziennej higieny na nowo

Edukacja

Przez kilka dekad higiena była powiązana bardziej z dbaniem o swoje ciało i pięknym wyglądem, aniżeli z zapobieganiem chorobom. Lab-L to miejsce informacji i edukacji dotyczącej higieny. Jej zadaniem jest wyjaśnienie, w jaki sposób zachować zdrowie na codzień, wprowadzając w swoje życie proste metody higieny, które jednocześnie są naturalne i chronią środowisko.
Sprostać wyzwaniom przyszłości

Nadzorowanie

Ponieważ warto robić krok do przodu, Lab-L utworzyło jednostkę analizy i nadzoru. Jednostka ta została utworzona w celu przewidywania przyszłych wyzwań zdrowotnych oraz monitorowania postępu wiedzy naukowej i trendów w dziedzinie zdrowia. To sprawi, że znalezienie rozwiązań zapobiegawczych stanie się jeszcze ważniejsze.
Homepage article right image