Masz pytania?
Nasi eksperci czekają na Twój kontakt,
skorzystaj z infolinii:
z telefonów stacjonarnych: 801 802 050*
z telefonów komórkowych: +48 58 770 94 45
*koszt połączenia jak za 1 impuls wg taryfy operatora
Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00


  Uśmiechnięta kobieta, zaufany partner Laurastar - referencje i współpraca
  
  Uśmiechnięta kobieta, zaufany partner Laurastar - referencje i współpraca
NASI PARTNERZY

ONI WYBRALI LAURASTAR

Opinie klientów, zdobyte referencje i rozwijane współprace odzwierciedlają doskonałość do której nieustannie dążymy. Cieszymy się, że społeczność Laurastar współdzieli pozytywne dla otoczenia wartości. Zdobyte przez nas nagrody są dowodem najwyższej jakości naszych produktów. Sprawdź kto już nam zaufał: od utalentowanych projektantów, po partnerów i klientów.

EKOLOGICZNA MODA

LAURASTAR X KEVIN GERMANIER

Podobnie jak my, Kevin Germanier jest pasjonatem zrównoważonej i wysokiej jakości mody łączącej etykę i piękno. Szwajcarski projektant dzieli również z naszą marką pochodzenie, zamiłowanie do detali oraz ambicję stworzenia bardziej ekologicznego świata. Więcej informacji odnośnie współpracy Laurastar x Kevin Germanier już wkrótce!
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

  Projekt autorstwa Kevina Germaniera i jego współpraca ze szwajcarską firmą Laurastar
„Dzielimy z Laurastar szwajcarskie korzenie oraz wartości: miłość do piękna, dbałość o szczegóły i ekologię oraz znaczenie rodziny. Podjęcie współpracy było dla mnie oczywistym wyborem.”
— Kevin Germanier

  Chińska projektantka Guo Pei używa żelazka parowego Laurastar w jednym ze swoich projektów na Paryskim Tygodniu Mody.
HAUTE COUTURE (LUKSUSOWE KRAWIECTWO)

GUO PEI – W POSZUKIWANIU PERFEKCJI

Znakomite wyniki Laurastar sprawiły, że stała się ona preferowanym wyborem najlepszych projektantów. Należy do nich bardzo współczesna i utalentowana chińska stylistka Guo Pei, która zyskała sławę po zaprojektowaniu sukienki Rihanny na Met Galę w 2015 roku. Obecnie Guo Pei mieszka w Paryżu i stała się wiodącą postacią w świecie haute couture (luksusowego krawiectwa). Jej ciągłe dążenie do piękna i perfekcji sprawiło, że wybrała Laurastar, aby nadać ostateczny szlif swoim kreacjom, zanim zaczną pojawiać się flesze aparatów.

TALENTY JUTRA

WSPIERAMY UNIWERSYTET SZTUKI I PROJEKTOWANIA W GENEWIE

Wspieranie młodych projektantów, którzy koncentrują się na etycznej i innowacyjnej modzie to dla nas zaszczyt. W związku z tym, Laurastar podjęła współpracę z Uniwersytetem Sztuki i Projektowania w Genewie (HEAD). Naszym wspólnym celem jest zaoferowanie talentom jutra najlepszych możliwych rozwiązań!
ŚLEDŹ NAS

  Uczeń HEAD używa generatora pary Laurastar, aby udoskonalić każdy szczegół swojego nowego dzieła.
"Zdobycie nagrody Laurastar x HEAD jest dla mnie niesamowitą okazją do rozwinięcia kolekcji ubrań. To przekracza moje wszelkie oczekiwania!"
— Thomas Clément
#CZYSTOŚĆ

POLECANA PRZEZ LUDZI, KTÓRZY SIĘ O CIEBIE TROSZCZĄ

Laurastar wprowadza profesjonalną jakość do domów od ponad 30 lat. Nic więc dziwnego, że profesjonaliści używają i polecają nasze ekskluzywne rozwiązania do prasowania i dezynfekcji materiałów, przedmiotów i powierzchni.
RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI

ONI Z NAMI PRACUJĄ

Mamy przyjemność otaczać się wspaniałymi ludźmi! To między innymi dzięki zaufaniu i wiedzy naszych partnerów możemy zapewnić klientom najwyższą jakość usług.  Logotypy wszystkich renomowanych firm, które wybrały Laurastar jako swojego partnera w zakresie higieny lub prasowania.
OPINIE

WASZE ZAUFANIE

Laurastar jest światowym liderem w dziedzinie prasowania suchą parą. Sprzedaliśmy 3 miliony produktów do ponad 40 krajów na całym świecie. Dzięki unikalnej technologii Ultradelikatnej Suchej Pary oraz wysokiej jakości urządzeniom, zapewniamy naszym klientom satysfakcję z wybrania naszej marki. Wasze zadowolenie to nasz priorytet!

  Żelazka Laurastar Smart, Lift i steamer IGGI otrzymały nagrody, takie jak nagrody Red Dot czy iF Design.
NAGRADZANA DOSKONAŁOŚĆ

TECHNOLOGIA I DESIGN

Zawsze staraliśmy się, aby nasze wysokiej jakości produkty były dostępne dla każdego, kto chce poprawić jakość życia. Połączyliśmy wiedzę i innowacyjność z unikalnymi, eleganckimi kształtami. Laurastar została wielokrotnie nagradzana na przestrzeni ponad 40 lat istnienia marki. Wyjątkowy i minimalistyczny design to nasz znak rozpoznawczy!

NASZE DOŚWIADCZENIE