PREZENTACJA SYSTEMU DO PRASOWANIA LAURASTARAby uzyskać doskonałe rezultaty prasowania w krótkim czasie, zaufaj systemom do prasowania Laurastar typu „3-w-1”. Włókna ubrań zostaną wygładzone i oczyszczone w sposób zarówno naturalny, jak i długotrwały. Sekret? Połączenie aktywnej deski, generatora pary i profesjonalnego żelazka. Odkryj prasowanie na nowo!

Dzięki desce wyposażonej w system nadmuchu i zasysania unikniesz wszelkich zagnieceń! Niezależnie od tego czy prasujesz klasycznie (na desce), czy pionowo na wieszaku, Twoje ubrania będą nieskazitelne. Laurastar kontynuuje produkcję innowacyjnych projektów, abyś mógł z łatwością zadbać o swoje ubrania i tkaniny. Co więcej, wykorzystywana Ultradelikatna Sucha Para (DMS) zdezynfekuje traktowane nią powierzchnie, usuwając do 99,999% wirusów i bakterii oraz 100% roztoczy kurzu domowego.

Każdy produkt został zaprojektowany tak, aby służył przez całe pokolenie. Laurastar sprzeciwia się planowanemu postarzaniu produktów i zobowiązuje się dbać o przyszłość naszej planety. Wybierz trwałość, wybierz system do prasowania Laurastar!

KTÓRY SYSTEM DO PRASOWANIA JEST ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?SYSTEMY DO PRASOWANIA LAURASTAR SMART

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, linia Laurastar Smart oferuje niezrównany komfort, pozwalając Ci zaoszczędzić czas i upiększyć Twoje ubrania. Bądź „Smart”, zmień swoje spojrzenie na prasowanie!

Wykorzystywana Ultradelikatna Sucha Para (DMS) zdezynfekuje twoje tkaniny i zadba o ich świeżość. Asystent prasowania poprowadzi Cię przez prasowanie np. koszul lub wymianę filtra. Co więcej, technologia Sensteam dostosuje się do Twoich ruchów, a stopa żelazka (3D) pomoże wygładzić największe zagniecenia. Aby zapewnić optymalną ilość pary, możesz skorzystać z funkcji pary pulsacyjnej, która zapewnia doskonałe rezultaty na wszystkich tkaninach, również tych najdelikatniejszych.

Odkryj wszystkie technologie, które łączą w sobie systemy do prasowania Laurastar Smart!
SPRAWDŹ PRODUKTY
Żelazko z systemem do prasowania Laurastar Smart


Żelazko z systemem do prasowania Laurastar S Pure

SYSTEMY DO PRASOWANIA LAURASTAR S PURE

Zadbaj o swoje ubrania z Laurastar S Pure!

System do prasowania zawiera deskę z systemem nadmuchu i zasysania, zintegrowany generator pary i profesjonalne żelazko. Co więcej, Ultradelikatna Sucha Para DMS zapewni nieskazitelność tkanin, a dzięki jej higienizującym właściwościom, wirusy i bakterie zostaną wyeliminowane.
SPRAWDŹ PRODUKTY

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI SYSTEM DO PRASOWANIA

Zapoznaj się z porównaniem produktów i znajdź dla siebie idealny system do prasowania!
Porównanie systemów do prasowania Laurastar Porównanie systemów do prasowania Laurastar

JAKIE SĄ CECHY NASZYCH SYSTEMÓW PRASOWANIA?

Nasze systemy do prasowania posiadają wyjątkowe funkcje które zapewniają nie tylko niezrównaną jakość prasowania, ale również oszczędność Twojego czasu! Aktywna deska posiada czterostopniowy system nadmuchu i zasysania który tworzy poduszkę powietrzną, utrzymując tkaniny w idealnym położeniu. Ułożony materiał wyprasujesz żelazkiem parowym, które zostało zaprojektowane z myślą o uzyskaniu doskonałych rezultatów tylko jednym ruchem. Jego zaokrąglona stopa żelazka powstawaniu zagnieceń.

Ergonomicznym żelazkiem bez problemu wyprasujesz w poziomie (na desce) oraz w pionie (na wieszaku). Dzięki szybkiemu nagrzewaniu będzie ono gotowe do pracy w mniej niż 3 minuty.

Potrzebujesz przerwy? System do prasowania automatycznie się wyłączy po 10 minutach bezczynności.

Deska do prasowania jest regulowana, a jej szeroka powierzchnia z wąską końcówką idealnie nadaje się do łatwego i szybkiego prasowania wszelkiego rodzaju ubrań.

ULTRADELIKATNA SUCHA PARA (DMS)

Ultradelikatna Sucha Para firmy Laurastar zapewnia perfekcyjne rezultaty prasowania w o połowę krótszym czasie. Nawet najbardziej delikatne tkaniny zostaną dokładnie wyprasowane i odświeżone.

Co więcej, para DMS dezynfekuje włókna tkanin oraz traktowane nią powierzchnie – eliminuje 99,999% bakterii i wirusów (w tym koronawirusów) oraz 100% roztoczy* kurzu domowego w ciągu zaledwie kilku sekund! .

Ultradelikatna Sucha Para jest 15 razy szybsza niż w przypadku standardowych generatorów pary i zapewnia wydajność, higienę oraz pielęgnację. .

*Rezultaty potwierdzone naukowo przez niezależne laboratoria posiadające akredytację ISO 17025
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
naturalna dezynfekcja Ultradelikatna Sucha Para
stop planowanemu postarzaniu produktów

STOP POSTARZANIU

Laurastar przeciwstawia się planowanemu postarzaniu - dla Ciebie i naszej planety! Odpady są dziś poważnym problemem i aby przyczynić się do zmian, Laurastar tworzy produkty zaprojektowane by służyć przez całe pokolenie! Nasi inżynierowie i projektanci opracowują trwałe i niezawodne mechanizmy, a urządzenia przechodzą intensywne testy oraz próby. Co więcej, części zastępcze i naprawy są możliwe do wykonania przez minimum 10 lat od zakończenia produkcji danego modelu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZNAJDŹ SKLEP STACJONARNY

Nie wiesz, który produkt Laurastar jest dla Ciebie odpowiedni? Wypróbuj nasze produkty w sklepie!