RADYKALNE I NATURALNE ROZWIĄZANIE

DMS PRZECIWKO SZKODNIKOM

Inwazje szkodników, takich jak wszy, pluskwy czy roztocza, stały się powracającym i co raz częstszym problemem. Owady te są związane z ludźmi, wykorzystując nas do żerowania, rozwoju i przemieszczania się. Rozmnażając się masowo, mogą szybko rozprzestrzenić się na cały dom lub mieszkanie. Odporne na produkty chemiczne, są trudne do usunięcia. Niemniej jednak, istnieje jeden naturalny sposób, który pozwala się ich pozbyć: wysoka temperatura. Ultradelikatna Sucha Para Laurastar DMS to skuteczne, ultraszybkie i zdrowe rozwiązanie. Wytwarzana w temperaturze do 160°C, zabija wszystkie szkodniki i ich jaja w ciągu kilku sekund. Stosuj ją regularnie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TECHNOLOGII DMS
DMS PRZECIWKO SZKODNIKOM
100 MILIONÓW LUDZI DOTKNIĘTYCH KAŻDEGO ROKU

ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ WSZY

Wszy to owady żywiące się krwią i żyjące w ludzkich włosach. Rozprzestrzeniają się poprzez bezpośredni kontakt z włosami podczas zabaw, przytulania i wymiany odzieży lub przedmiotów osobistych. Można je znaleźć w czystych i brudnych włosach i nie mają nic wspólnego z higieną.

Ponad 100 milionów ludzi doświadcza inwazji każdego roku i naprawdę trudno jest się ich pozbyć na dobre. Często rozprzestrzeniają się poprzez bliski kontakt i wspólne życie. Swędzenie jest głównym objawem wszawicy. Możliwe jest jednak występowanie wszy bez objawów, przynajmniej początkowo.

MOTYL W NASZEJ SZAFIE

NISZCZYCIELSKIE DZIAŁANIE MOLI ODZIEŻOWYCH

Mole odzieżowe to małe, białe, szare lub brązowe motyle nocne. Są nieszkodliwe dla człowieka, jednak ich larwy mierzące do 12 mm mogą powodować wiele spustoszeń. Żywią się włóknami znajdującymi się w ubraniach, zwłaszcza pochodzącymi od zwierząt, takich jak wełna i kaszmir. Lubią również pot i ciemne zakamarki.

Chociaż szafa jest ich ulubionym pomieszczeniem, potrafią ukrywać się pod dywanami lub na zasłonach. Gdy odzież ma małe dziury, należy działać szybko i sprawnie. Wyeliminuj mole odzieżowe stosując suchą parę Laurastar!

DMS PRZECIWKO SZKODNIKOM
DMS PRZECIWKO SZKODNIKOM
GLOBALNA PLAGA

MASOWE ROZMNAŻANIE PLUSKIEW

Od lat 90. obserwuje się wzrost liczby pluskiew w krajach rozwiniętych. Wynika to z szybkiego i masowego rozmnażania się tych niechcianych szkodników (około 500 jaj na samicę), które lubią nasze ciepłe, nowoczesne domy. Wykorzystują ludzi do przemieszczania się, co wyjaśnia sposób ich rozprzestrzeniania się. Dlatego też każdy może zostać dotknięty inwazją.

Ślady ugryzień lub czerwone plamy na ciele mogą wskazywać na obecność pluskiew. Ich brązowawe odchody można łatwo zidentyfikować na listwach łóżek, listwach przypodłogowych, czy szwach materacy. Wyeliminuj pluskwy na dobre, wykorzystując Ultradelikatną Suchą Parę Laurastar!