Prezentacja generatorów pary „3-w-1”Dzięki Laurastar odkryjesz prasowanie na nowo! Laurastar Lift to generator pary “3-w-1” który prasuje, steamuje i dezynfekuje. Unikalna, przenośna konstrukcja oraz wykorzystanie Ultradelikatnej Suchej Pary (DMS) zapewniają wygodę i komfort podczas użytkowania. Ergonomiczne żelazko zintegrowane z generatorem umożliwia prasowanie w poziomie (na desce do prasowania) i w pionie (na wieszaku). Niech Twoje tkaniny odetchną z Laurastar!


KTÓRY GENERATOR JEST ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?SERIA LAURASTAR LIFT XTRA

Laurastar Lift Xtra to modele z najwyższej serii generatorów pary. Dzięki urządzeniu możesz prasować i steamować dowolne miejscu w domu, kiedy tylko chcesz. Generator nagrzewa się w ciągu kilku minut, po czym jest gotowy do uwolnienia suchej pary. Wyposażony we flagowe technologie Laurastar, takie jak: aluminiowa stopa żelazka 3D czy para pulsacyjna, Laurastar Lift Xtra zapewnia niezrównane rezultaty. Stała temperatura pary jest optymalna dla wszelkiego rodzaju tkanin.

Generatory pary Laurastar Lift Xtra są dostępne w 3 matowych kolorystykach. Odkryj jak łatwy w obsłudze jest Lift Xtra!
SPRAWDŹ PRODUKTY
Żelazko ze stacją parową Laurastar


Stacja parowa do ubrań z żelazkiem

SERIA LAURASTAR LIFT PLUS

Laurastar Lift Plus najważniejsze cechy przenośnych generatorów pary. Urządzenia korzystają z Ultradelikatnej Suchej Pary (DMS) do prasowania w pionie i w poziomie. Stopa żelazka 3D zapobiega zagnieceniom, a technologia pary pulsacyjnej umożliwia optymalne korzystanie z generatora. Temperatura posiada możliwość 2-stopniowego, manualnego ustawienia.
Postaw na elektryzujące kolory, do wyboru: Pinky Pop, Blue Sky i Ultimate Black!
SPRAWDŹ PRODUKTY

SERIA LAURASTAR LIFT

Postaw pierwsze kroki w świecie generatorów pary Laurastar dzięki serii Lift!

Podstawowy generator pary został wyposażony w duży, odłączany zbiornik na wodę i bezpieczne miejsce do przechowywania żelazka. Laurastar Lift doskonale nadaje się do prasowania w poziomie (na desce do prasowania) i w pionie (na wieszaku) i wykorzystuje tę samą, Ultradelikatną Suchą Parę (DMS) co generatory wyższych serii.

Laurastar Lift jest dostępny w dwóch, ponadczasowych kolorach: Original Red oraz Pure White.

SPRAWDŹ PRODUKTY
Laurastar Smart

JAK WYBRAĆ GENERATOR PARY?

Sprawdź różnice pomiędzy poszczególnymi modelami w poniższej tabeli:
Porównanie stacji parowych z żelazkiem Laurastar button porównanie stacji parowych z żelazkiem Laurastar

DLACZEGO WYBRAĆ GENERATOR PARY LAURASTAR?

Wybierając generator pary Lift, stawiasz na doskonałość i bezkompromisowość! Ultradelikatna Sucha Para (DMS) i profesjonalne żelazko zapewniają niezrównane rezultaty oraz odpowiednie traktowanie każdej tkaniny. Nawet najbardziej wymagające materiały nie będą już problemem!

Generatory Laurastar Lift umożliwiają skuteczne prasowanie w poziomie (na desce do prasowania) oraz w pionie (na wieszaku), a system szybkiego nagrzewania gwarantuje gotowość do pracy w ok. 3 minuty. Co więcej, ergonomiczna konstrukcja i rączka umożliwia łatwe przenoszenie urządzenia. Zbiornik na wodę jest duży (ok. 1,1 litra), można go napełnić wodą z kranu.

Nigdy więcej nie przejmuj się, że zostawisz włączone żelazko! Wszystkie generatory pary Laurastar zostały zaprojektowane tak, aby wstrzymały pracę po 10 minutach bezczynności.

Wyjątkowy i minimalistyczny design został nagrodzony międzynarodową nagrodą Red Dot Design Award!

ULTRADELIKATNA SUCHA PARA (DMS)

Ultradelikatna Sucha Para firmy Laurastar zapewnia perfekcyjne rezultaty prasowania w o połowę krótszym czasie. Nawet najbardziej delikatne tkaniny zostaną dokładnie wyprasowane i odświeżone.

Co więcej, para DMS dezynfekuje włókna tkanin oraz traktowane nią powierzchnie – eliminuje 99,999% bakterii i wirusów (w tym koronawirusów) oraz 100% roztoczy* kurzu domowego w ciągu zaledwie kilku sekund!

Ultradelikatna Sucha Para jest 15 razy szybsza niż w przypadku standardowych generatorów pary i zapewnia wydajność, higienę oraz pielęgnację.

*Rezultaty potwierdzone naukowo przez niezależne laboratoria posiadające akredytację ISO 17025
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Stacja parowa do dezynfekcji parą
STOP POSTARZANIU

STOP CELOWEMU POSTARZANIU PRODUKTÓW

Laurastar przeciwstawia się planowanemu postarzaniu produktów! Nasi inżynierowie i projektanci opracowują trwałe i niezawodne urządzenia. Co więcej, gwarantujemy dostęp do części zamiennych i możliwość naprawy każdego produktu przez minimum 10 lat od daty zakończenia produkcji danego modelu. Zadaj z nami o przyszłość naszej planety!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZNAJDŹ SKLEP STACJONARNY

Nie wiesz, który produkt Laurastar jest dla Ciebie odpowiedni? Wypróbuj nasze produkty w sklepie!