Masz pytania?
Nasi eksperci czekają na Twój kontakt,
skorzystaj z infolinii:
z telefonów stacjonarnych: 801 802 050*
z telefonów komórkowych: +48 58 770 94 45
*koszt połączenia jak za 1 impuls wg taryfy operatora
Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00
Żelazko ze stacją parową Laurastar Lift Red Żelazko ze stacją parową Laurastar Lift Red
NASZE DOŚWIADCZENIE

PONAD 40-LETNIE DOŚWIADCZENIE LAURASTAR

Przez ponad 4 dekady pracowaliśmy z pasją, aby zdobyć zaufanie naszych klientów na całym świecie. Sekret Laurastar opiera się na ekskluzywnych i innowacyjnych technologiach, wiedzy i precyzji szwajcarskich inżynierów, a także na ergonomicznym i estetycznym designie produktów. Urządzenia wysokiej jakości zapewniają niezrównane efekty, które zwiększą Twój codzienny komfort – sprawdź jak!

Serce Laurastar

ULTRADELIKATNA SUCHA PARA (DMS)

Sercem naszej marki jest Ultradelikatna Sucha Para, która została opracowana dzięki specjalistycznej wiedzy szwajcarskich inżynierów. Podgrzewana do temperatury ok. 160℃ i wyrzucana z prędkością maksymalną do 129 km/h, zapewnia doskonałą wydajność. Prasowanie i dezynfekcja będą szybkie i skuteczne, a to wszystko bez użycia jakichkolwiek chemikaliów.
ODKRYJ SEKRET SUCHEJ PARY LAURASTAR ->
POPRAW SWÓJ CODZIENNY KOMFORT

EKSKLUZYWNE TECHNOLOGIE

Zawsze dążymy do doskonałości! Zespół Laurastar nieustannie wprowadza innowacje do świata prasowania. Specjalistyczna wiedza naszych inżynierów koncentruje się na technologii oraz wydajności systemów do prasowania, generatorów pary i parownic.
Żelazko stacja parowa do prasowania w pionie
WYJĄTKOWY DESIGN

PIĘKNE I SKUTECZNE

Wszystkie produkty Laurastar zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować wysoką wydajność przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku. Zwracamy uwagę na parametry takie jak objętość czy waga, by zapewnić optymalny i wygodny chwyt oraz funkcjonalność urządzeń. Komfort naszych klientów jest priorytetem Laurastar.

WYJĄTKOWY DESIGN

MIĘDZYNARODOWE NAGRODY

Estetyczne, piękne i ponadczasowe - wszystkie produkty z linii Laurastar są nie tylko wyjątkowe pod względem technologii, ale także wyglądu. Urządzenia Laurastar zdobyły wiele nagród zarówno w Szwajcarii, jak i na arenie międzynarodowej, i są doceniane za nieporównywalną estetykę.
UZNANA DOSKONAŁOŚĆ
Parownice sacje parowe generatory pary nagrody
Z PASJI DO DOSKONAŁOŚCI

INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO PRASOWANIA I DEZYNFEKCJI

Produkty Laurastar rewolucjonizują podejście do prasowania i dezynfekcji, pozytywnie wpływając na codzienny komfort i życie klientów. Kreujemy trendy i słuchamy potrzeb naszych użytkowników, tak aby zapewnić im unikalny i wyjątkowy produkt. Nasze wysokie wymagania zawsze opierały się na zdolności do innowacji, wiedzy i kreatywności.
Jak to robimy?

W TROSCE O NASZĄ PLANETĘ I ŚRODOWISKO

Szacunek dla samych siebie, ale również dla środowiska i naszej planety to podstawowe wartości Laurastar. Czujemy się zobowiązani, żeby wnosić wkład w dokonywanie pozytywnych dla otoczenia zmian. W polityce naszej firmy postawiliśmy na równość, promującą różnorodność i wzajemny poszanowanie. Dążymy do zwalczenia planowanego postarzania produktów. Wszystkie urządzenia Laurastar są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich naprawa jest możliwa przez 10 lat po zakończeniu produkcji danego modelu. Naszym celem jest, aby Laurastar towarzyszyła użytkownikom przez całe pokolenia!
Stop postarzaniu produktów

Stop postarzaniu produktów

Naturalna prasowanie parą

Naturalna alternatywa

Zrównoważona moda

Zrównoważona moda

Zweryfikowana jakość najlepsze parownice do ubrań

Zweryfikowana jakość

Równość i poszanowanie

Równość i poszanowanie


WSPÓLNIE ZMIEŃMY ŚWIAT