Masz pytania?
Nasi eksperci czekają na Twój kontakt,
skorzystaj z infolinii:
z telefonów stacjonarnych: 801 802 050*
z telefonów komórkowych: +48 58 770 94 45
*koszt połączenia jak za 1 impuls wg taryfy operatora
Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Laurastar Nasze zobowiązania
DZIAŁAMY

Z TROSKĄ O PRZYSZŁOŚĆ

Jesteśmy zaangażowani w dbanie o przyszłość naszej planety oraz zdrowe i zrównoważone środowisko. Od walki z planowanym postarzaniem produktów, po poszukiwanie naturalnych i wolnych od chemikaliów rozwiązań, odpowiadamy na wyzwania naszych czasów. Dołącz do naszej wizji – wizji Laurastar.

MÓWIMY JASNO

STOP PLANOWANEMU POSTARZANIU PRODUKTÓW

Stawiając na innowacyjność i szwajcarską precyzję, inżynierowie Laurastar zaprojektowali produkty które są solidne, jakościowe i dokładnie przetestowane. Każde urządzenie można naprawić przez co najmniej 10 lat od daty zakończenia produkcji. Dbamy o środowisko poprzez promowanie odpowiedzialnej konsumpcji.
WALCZ Z PLANOWANYM POSTARZANIEM
Stacje parowe 10 lat gwarancji
Prasowanie ekologiczne
ZAPEWNIMY TOBIE

ZDROWĄ ALTERNATYWĘ

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność idą w parze. Jesteśmy zdania, że liczy się każde działanie które wpływa na zmniejszenie zużycia cennych dla naszej planety zasobów, takich jak woda czy energia. Nasza sucha para jest naturalna i efektywna, dzięki czemu stanowi znakomitą alternatywę dla pielęgnacji tkanin.

OCZYSZCZAJ SUCHĄ PARĄ LAURASTAR
DBAMY O

ZRÓWNOWAŻONĄ MODĘ

Wierzymy w zrównoważoną, pełną szacunku i innowacji modę. Wspieramy projektantów i szkoły, które podzielają nasze podejście w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji. Moda powinna przecież odzwierciedlać nasze wartości! Co więcej, właściwości naszej Ultradelikatnej Suchej Pary pozytywnie wpływają na żywotność ubrań oraz traktowanych nią przedmiotów.
SPRAWDŹ NASZYCH PARTNERÓW
Prasowanie parą wełnianych materiałów
STAWIAMY NA WERYFIKOWANĄ JAKOŚĆ
STAWIAMY NA

ZWERYFIKOWANĄ JAKOŚĆ

Wysoka jakość i niezawodność produktów Laurastar to nasz najwyższy priorytet! Powołaliśmy komitet naukowy który prowadzi badania w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów oraz zatwierdza udostępniane informacje naukowe. Co więcej, współpracujemy z niezależnymi laboratoriami i instytutami posiadającymi certyfikat ISO 17025. Każdy model Laurastar jest testowany zgodnie z zatwierdzonymi protokołami. W ten sposób pomagamy konsumentom dokonać świadomych wyborów.

ZROZUM I ZACZNIJ DZIAŁAĆ
CENIMY SOBIE

RÓWNOŚĆ I POSZANOWANIE

W Laurastar jesteśmy zaangażowani w promowanie równości płciowej i zachęcamy do równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Zapewniamy swoim pracownikom środowisko pełne wzajemnego szacunku oraz przeprowadziliśmy audyt polityki wynagrodzeń. W 2022 roku otrzymaliśmy nagrodę Swiss Circle of Women Directors Award za zaangażowanie w różnorodność w najszerszym tego słowa znaczeniu. Jury było przekonane o równych szansach w naszej rodzinnej firmie.
RÓWNOŚĆ I POSZANOWANIE