Biuro Obsługi Klienta
specjalnie dla Ciebie

Chcesz uzyskać informację dotyczącą któregoś z naszych produktów? Dział Obsługi Klienta Laurastar z przyjemnością odpowie na wszelkie Państwa pytania i skontaktuje Was z odpowiednim specjalistą. Pamiętaj, że możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio przez telefon lub email.

  • z tel. stac.: 801 802 050*
    z tel. kom.: +48 58 770 94 45
    Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

    *koszt połączenia jak za 1 impuls wg taryfy operatora

  • kontakt@laurastar.pl
  • ZADAJ PYTANIE

Wyjątkowe oferty

Członkostwo w Klubie daje Ci priorytetowy status we wszystkich sprawach prowadzonych w naszym Biurze Obsługi Klienta. Ponadto pozwala na korzystanie z wielu wyjątkowych ofert, promocji oraz rabatów w naszym e-sklepie. Klub Laurastar nagradza Twoją lojalność. Dołącz do nas i otwórz się na świat korzyści. Odkryj oferty i promocje przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Dedykowane wsparcie techniczne

Aby zapewnić prawidłowe działanie Twojego urządzeia oraz utrzymać je w znakomitej kondycji na długo, nasi inżynierowie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące prawidłowej eksploatacji. Jako członek Klubu będziesz otrzymywać spersonalizowane powiadomienia dotyczące Twojego urządzenia oraz wskazówki serwisowe świadczone przez naszych specjalistów.

Porady, jak dbać o piękno Twoich ubrań

Laurastar oferuje całą kolekcję indywidualnych porad i trików prasowania, które pomogą Ci upiększyć swoje ulubione ubrania i zapewnić im opiekę, na jaką zasługują. Jako członek Klubu będziesz regularnie otrzymywać wskazówki oraz materiały filmowe, dzięki czemu staniesz się prawdziwym ekspertem w prasowaniu!

Zostań członkiem Klubu

i korzystaj z zalet wszystkich usług Laurastar

Zarejestruj się