Biuro Obsługi Klienta
specjalnie dla Ciebie

Chcesz uzyskać informację dotyczącą któregoś z naszych produktów? Dział Obsługi Klienta Laurastar z przyjemnością odpowie na wszelkie Państwa pytania i skontaktuje Was z odpowiednim specjalistą. Pamiętaj, że możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio przez telefon lub email.

  • z tel. stac.: 801 802 050*
    z tel. kom.: +48 58 770 94 45
    Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

    *koszt połączenia jak za 1 impuls wg taryfy operatora

  • kontakt@laurastar.pl
  • ZADAJ PYTANIE

Wyjątkowe oferty

Członkostwo w Klubie pozwala na korzystanie z wielu wyjątkowych ofert, promocji oraz rabatów w naszym e-sklepie. Dzięki niemu otrzymasz na przykład stały, 15% upust na wszystkie akcesoria. Klub Laurastar nagradza Twoją lojalność. Dołącz do nas i otwórz się na świat korzyści. Odkryj oferty i promocje przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Wsparcie techniczne

Aby zapewnić prawidłowe działanie Twojego urządzenia oraz utrzymać je w znakomitej kondycji na długie lata, nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące ich prawidłowej eksploatacji oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane ich z użytkowaniem.

Porady, jak dbać o piękno Twoich ubrań

Laurastar oferuje całą kolekcję indywidualnych porad i trików prasowania, które pomogą Ci upiększyć swoje ulubione ubrania i zapewnić im opiekę, na jaką zasługują. Jako członek Klubu będziesz otrzymywać wskazówki oraz materiały filmowe, dzięki czemu staniesz się prawdziwym ekspertem w prasowaniu!

Zostań członkiem Klubu

i korzystaj z zalet wszystkich usług Laurastar

Zarejestruj się